بسم الله الرحمن الرحیم

ارائه دهنده انواع کالا، خدمات و محتوا متناسب با سبک زندگی ایرانی-اسلامی

سبک زندگی اسلامی از جمله مهم ترین مؤلفه های اثرگذار بر نوع سعادت دنیوی و اخروی افراد در جامعه است. سبک زندگی، ابعاد گوناگون نظیر اغذیه سالم، پوشاک اسلامی، محصولات مرتبط با رشد کودک و نوجوان و دیگر کالاها و خدمات مرتبط با نیازهای زندگی را در بر می گیرد.

سبک یاس به یاری خدا و تلاش تعدادی از جوانان پرانگیزه (از جمله دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه های امام صادق(ع)، تهران و علامه طباطبائی(ره))، سعی دارد با ایجاد بستری مناسب تأمین انواع کالا، خدمات و محتوای مورد نیاز خانواده های دارای سبک زندگی ایرانی-اسلامی را تسهیل نماید.

این مجموعه، با رویکرد تمرکز بر نیازهای همراهان خاص خود، شاخص هایی برای انتخاب کالاها و خدمات را در نظر دارد که از جمله آنها می توان توجه به ابعاد فرهنگ زندگی اسلامی و هدف کلان نظام اسلامی در حمایت از تولیدکنندگان ایرانی را نام برد.

با توجه به تنوع کالاها و خدمات، نوع پلتفرم در نظر گرفته شده برای این کسب و کار اقتصادی-فرهنگی، ترکیبی از تأمین مستقیم ( کالاهای خریداری شده توسط سبک یاس) و تأمین غیر مستقیم ( از طریق موجودی کالا و خدمات تأمین کنندگان دیگر) است.

امیدواریم با نظر لطف الهی در جانب تأمین محصولات، زنجیره تولید و تأمین کالاهای با کیفیت ایرانی و در جانب عرضه، خانواده های اصیل با سبک زندگی ایرانی-اسلامی را یاری و همراهی نماییم و گامی مقبول را در جبهه های جهاد اقتصادی و فرهنگی برداریم.

در پناه ثقلین، عاقبت به خیر باشید

التماس دعا

مدیریت سبک یاس